27 lutego 2014

You are dynamite.


***
„"Boy, you're one thing, rocking on my heartstrings 
I can see the stars collide 

Baby, hold me tight 

Oh, you're dynamite"
***

W dzisiejszym poście pokażę Wam sesję zdjęciową, którą wykonałam jedenastego listopada ubiegłego roku. Przed obiektywem stanęła (już po raz kolejny) moja ukochana modelka - Magda. Jestem po uszy zakochana w Jej piegach i cudownych rudych włosach, które niesamowicie wyglądają na zdjęciach.
Postanowiłam, że chcę, żeby każde zdjęcie się od siebie różniło, bo miałam dość przeglądania miliona podobnych zdjęć i wybierania tych najlepszych. Myślę, że to dobry pomysł, dlatego w tym roku będę się starała zwracać uwagę na jakość, a nie na ilość jeśli chodzi o robienie zdjęć.

A co u mnie?
Zdałam sesję, wkręciłam się w nowy serial („Dynastia Tudorów” podbiła moje serce!) i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon „Gry o Tron”
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko umawiać się na sesje zdjęciowe, bo bardzo sobie w tym roku odpuściłam ;)


***


Modelka: Magdalena Przybyła

Fotograf: Paulina CichoszCo myślicie o zdjęciach z sesji z Magdą?

Jak zwykle czekam na Wasze komentarze :)

***

7 komentarzy:

 1. Nie mogę się napatrzeć... cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Robisz najpiękniejsze zdjęcia jakie widziałam! Cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tą rudą istotę. :3 Wygląda jak elf z książki dla dzieci. ;) Chciałabym ją przed obiektywem nawet jeśli nie jestem fotografem. xD
  Co do zdjęć. Niektórzy nie poradzili by sobie ze sfotografowaniem jej, ale Tobie się udało i jestem zachwycona. :D 5 i 8 zdjęcie są moimi ulubionymi. :D

  OdpowiedzUsuń